Logo RONCATO Identyfikator do bagażu w zestawie 2 sztuki marki Roncato - kolor mix kolorów

Cena:39,00 zł
Identyfikator do walizek, toreb podróżnych marki Roncato. Praktyczny umożliwiający oznakowanie swojego bagażu podczas np. podróży lotniczej. Bradzo trwały w użytkowaniu. Zestaw zawiera 2 sztuki.
 
  • Rozmiar: 10x4 cm
  • Materiał: polipropylen
  • Kolory do wyboru: niebieski, szary, żółty, pomarańczowy (podaj kolor przy zamawianiu w innym przypadku otrzymasz dowolny z kolorów)
  • Gwarancja: 2 lata
 
Roncato to obecnie jedna z największych firm w branży bagażu podróżnego na świecie. Została założona przeszło 70 lat temu w Italii. Od samego początku zajmowała się produkcją różnego rodzaju toreb i walizek podróżnych oraz teczek. Systematycznie też się rozwijała i osiągała duży wzrost produkcji. W latach 80-tych postawiła na nowe technologie co spowodowało podniesienie jakości produktów. Ważnym okresem było wprowadzenie na rynek toreb i walizek wykonanych z nylonu i poliestru. Firma Roncato zrobiła to jako pierwsza na świecie i dzięki temu zdobyła nowe segmenty sprzedaży na całym świecie. Do teraz ciągle inwestuje w nowe technologie, linie montażowe oraz nowoczesne rozwiązania co pozwala być liderem w swojej branży na świecie.
 

Inne produkty w tej kategorii