Logo RONCATO Walizka mała "kabinówka" RONCATO Polylight, 2 kółka - kolor czarny

Cena:369,60 zł 528,00 zł
Walizka mała "kabinówka" na 2 kółkach firmy RONCATO z kolekcji POLYLIGHT. Posiada zamek TSA.
 
Kolekcja POLYLIGHT to linia skierowana do ludzi, którzy kochają podróżować wygodnie z lekką i funkcjonalną torbą lub walizką podróżną. Struktura została tak zaprojektowana aby zmniejszyć wagę i zmaksymalizować przestrzeń wewnętrzną, natomiast zastosowany materiał jest bardzo odporny na wodę. Górne i boczne (walizka duża i średnia) uchwyty wyróżniają się oryginalnością i ergonomią co wpływa na wygodę podróżowania. Szyfrowy zamek TSA zabezpiecza walizkę w czasie podróży (małe walizki mają kłódkę z systemem TSA). Walizki: duża i średnia mają możliwość rozszerzania i zwiększania pojemności o kilka litrów.
 
Szczegóły:
  • zamykana na suwak i zabezpieczona kłódką z systemem TSA,
  • 2 koła,
  • dwa uchwyty (duża i średnia walizka) do ręki oraz wysuwana rączka na stelażu,
  • wnętrza zostały starannie zaprojektowane i zorganizowane aby zagwarantować maksymalną funkcjonalność dla podróżnych,
  • funkcjonalna kieszeń zewnętrzna.
 
Walizka mała "kabinówka" 55 cm wysokości
Wymiary: 40 x 55 x 20 cm
Pojemność: 35 l
Waga: 2,3 kg
 
Kolor: czarny
Dostępne kolory: czarny, fioletowy, granatowy, czerwony, niebieski oraz fuksja
 
Materiał: 500d Nylon/Polyester
Gwarancja: 2 lata
 
RONCATO to obecnie jedna z największych firm w branży bagażu podróżnego na świecie. Została założona przeszło 70 lat temu w Italii. Od samego początku zajmowała się produkcją różnego rodzaju toreb i walizek podróżnych oraz teczek. Systematycznie też się rozwijała i osiągała duży wzrost produkcji.
 
W latach 80-tych postawiła na nowe technologie co spowodowało podniesienie jakości produktów. Ważnym okresem było wprowadzenie na rynek toreb i walizek wykonanych z nylonu i poliestru. Firma RONCATO zrobiła to jako pierwsza na świecie i dzięki temu zdobyła nowe segmenty sprzedaży na całym świecie. Do teraz ciągle inwestuje w nowe technologie, linie montażowe oraz nowoczesne rozwiązania co pozwala być liderem w swojej branży na świecie.