Logo COLUMBIA Plecak Crescent Peak™ 23L - uniwersalny plecak sportowy marki Columbia - kolor czarny

Cena:299,00 zł
Uniwersalny plecak sportowy Crescent Peak™ 23L o pojemności 23 litrów.
CECHY:
  • Tkanina: 65% nylonu / 35% poliestru
  • Zaawansowana ochrona przed wnikaniem wody i zabrudzeń Omni-Shield
  • Szelki Techlite
  • Wentylowany panel tylny Backdraft
  • Kieszeń na 3-litrowy bukłak z wyjsciem na rurkę
  • Pas piersiowy z gwizdkiem alarmowym
  • Zintegrowana osłona przeciwdeszczowa
  • Wymiary: 47 cm x 30,5 cm x 18 cm
  • Kolor: czarny
  • Dostępne kolory: niebieski i czarny

Minimalistyczny wygląd jest zaprzeczeniem innowacyjnych technologii, które wykorzystano w tym 23-litrowym plecaku. Gdy męczysz się, wychodząc pod górę, plecy nie przegrzeją się dzięki panelowi tylnemu Backdraft™, składającemu się z piankowych kanałów, które odprowadzają gorące powietrze i jednocześnie pozwalają na dopływ chłodnego powietrza.

Szelki plecaka Crescent Peak wykonane w innowacyjnej technologii Techlite™ wykonano z niesamowicie wytrzymałego i amortyzującego ciężar, lekkiego tworzywa ukształtowanego wokół świetnie przepuszczających powietrze wstawek z siateczki. Zewnętrzna warstwa, dzięki technologii Omni-Shield®, jest zabezpieczona przed wnikaniem wody i brudu. Dodatkowo, na wypadek poważnego deszczu, wyposażona została w zintegrowaną osłonę przeciwdeszczową. Kieszenie na butelki z wodą oraz kieszeń wewnętrzna, która pomieści trzylitrowy bukłak zapewnią Ci stały dostęp do płynów, a pas piersiowy pomoże przenosić duże ciężary.

Columbia to firma rodzinna. Początek działalności to rok 1938, kiedy to właśnie przybyli do Ameryki rodzice obecnej właścicielki  Gertrude Boyle. Rzeka Columbia, przepływająca niopodal pierwszej siedziby firmy była inspiracją do jej nazwy.  Północno zachodnie wybrzeże Pacyfiku, wulkaniczne skały oraz szczyty gór, otaczające lasy, ogromne przestrzenie...to wymarzone wręcz miejsce do testowania i systematycznego ulepszania sprzętu i odzieży outdorowej.  Dzięki temu na przestrzeni lat Columbia zbudowała sobie bardzo mocna pozycje na dość wymagajacym rynku szeroko pojętej turystyki.

Columbia zdecydowanie stawia na innowacyjność swoich produktów. Widoczne jest to w całej ofercie produktowej i pozwala w sposób widoczny odróżnić się od konkurencji. Stosowany w odzieży system Omni-Wick to, na chwile obecną, najbardziej zaawansowana technologia, zapewniająca odprowadzanie wilgoci podczas aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Kolejnym doskonałym rozwiązaniem jest zapewniająca ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV technologia Omni-Shade. 

Cele: dostarczyć wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie produkty, które zapewnią uczucie wygody oraz ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Turystyka to nie tylko dalekie wyprawy i zdobywanie niezdobytego, ale także spacer po okolicznym parku czy weekendowy wyjazd  z rodziną  za miasto.