Logo DE MEHLEM Torebka damska de Mehlem - Chan telle - kolor czarny lakier - pikowana

Cena:319,00 zł
Model torebeczki Chan tell, to wyjątkowa kolekcja małych balowych torebeczek. Zaprojektowana specjalnie, jako dodatek stanowiący uzupełnie dla kobiet np. podczas wieczorów balowych. Torebeczka wykonana jest ze skóry lakierowanej "pikowanej w rąby". Dodatki czyli okucia są w kolorze złotym. Wnętrze wykończone jest czerwoną podszewką. Mała lecz pojemna pomieści kilka drobiazgów danej Pani. Posiada dodatkowo długi pasek dopinany - 100 cm
 
Możesz być pewna, że wysoka jakość jej wykonania nie umknie wśród tłumu zwykłych torebek.
Wyjątkowa kolekcja inspirowana najnowszymi trendami.Najlepsza jakościowo włoska skóra, specjalnie dobrane elementy i kolorystyka. Możesz ją nosić w dłoni lub na przedramieniu. Jej uniwersalne piękno sprawdzi się w każdym miejscu i w każdej sytuacji.
 
Warianty noszenia: w dłoni lub zawieszona na nadgarstku
 
Atuty:
  • funkcjonalność,
  • clasyczny ponadczasowy styl.
 
Wnętrze torby:
  • w zależności od zamówienia: podszewka bawełniana, tkanina syntetyczna, jedwabna, skórzana,
  • wnętrze wykończone jest skórzaną podszewka w kolorze beżu.
 
Pragniemy podkreślić, że każda torba marki de Mehlem jest ręcznie wykonana, a tym samym jest to produkt unikatowy.
 
Kolor: lakier czarny - pikowana
Podszewka: skórzana czerwona
Kraj pochodzenia skóry: Włochy
Rodzaj skóry: lakierowa pikowana
wymiary: 20dł x 11wys. x 5grub.dna cm
 

Pracownia kaletnicza de Mehlem to firma z dużymi tradycjami rodzinnymi przekazywana z pokolenia na pokolenie. W 1912 roku jeden z przodków rodziny uruchamia w Tucholi swój pierwszy sklep z galanterią skórzaną. Od tamtego czasu firma de Mehlem tradycyjnie zajmuje się produkcją wyrobów skórzanych.

W roku 1940 datuje się oficjalne założenie marki de Mehlem. W tym czasie powstaje pierwszy firmowy sklep w Krakowie przy ulicy Grodzkiej. W latach 50-tych park maszynowy zostaje przekazany szkole dla dzieci głuchoniemych. Natomiast produkcja jest realizowana potajemnie ze względu na ówczesny czasy. Później manufaktura zostaje przekształcona w zakład rzemieślniczy.

W kolejnych latach 60-tych zostaje przywrócony pierwotny stan pracowni wraz ze sklepem na ulicy Grodzkiej.

W latach 80-tych pracownia wystawia swoje produkty na targach w Szwajcarii oraz Belgi. Natomiast po upadku „żelaznej kurtyny” przekształca się w mały zakład kaletniczy, który próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Pod koniec lat 90-tych firmę wspierają synowie, którzy pod czujnym okiem ojca nabierają doświadczenia w prowadzeniu biznesu.

Inne produkty w tej kategorii