Logo DE MEHLEM Torebka damska de Mehlem - Chan telle / czarny matowa

Cena:319,00 zł
Model Chan telle, to wyjątkowa kolekcja małych wieczorowych torebek.
 
Warianty noszenia: na ramieniu, w dłoni lub zawieszona na nadgarstku.
 
Atuty:
  • wysoka funkcjonalność,
  • klasyczny styl.
 
Wnętrze torby:
  • wykończone skórzaną podszewką.
 
Projekt torby może ulec zmianie w zależności od indywidualnego zamówienia Klienta. Pragniemy podkreślić, że każda torba marki de Mehlem jest ręcznie wykonana, a tym samym jest to produkt unikatowy.
 
Kolor: Czarna
Podszewka: skórzana, w kolorze brązowym
Kraj pochodzenia skóry: Włochy
Rodzaj skóry: kozo/baran
wymiary: 20 dł. x 11 wys. x 5 grub.dna (w cm)
 
Pracownia kaletnicza de Mehlem to firma z dużymi tradycjami rodzinnymi przekazywana z pokolenia na pokolenie. W 1912 roku jeden z przodków rodziny uruchamia w Tucholi swój pierwszy sklep z galanterią skórzaną. Od tamtego czasu firma de Mehlem tradycyjnie zajmuje się produkcją wyrobów skórzanych.

W roku 1940 datuje się oficjalne założenie marki de Mehlem. W tym czasie powstaje pierwszy firmowy sklep w Krakowie przy ulicy Grodzkiej. W latach 50-tych park maszynowy zostaje przekazany szkole dla dzieci głuchoniemych. Natomiast produkcja jest realizowana potajemnie ze względu na ówczesny czasy. Później manufaktura zostaje przekształcona w zakład rzemieślniczy.

W kolejnych latach 60-tych zostaje przywrócony pierwotny stan pracowni wraz ze sklepem na ulicy Grodzkiej.

W latach 80-tych pracownia wystawia swoje produkty na targach w Szwajcarii oraz Belgi. Natomiast po upadku „żelaznej kurtyny” przekształca się w mały zakład kaletniczy, który próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Pod koniec lat 90-tych firmę wspierają synowie, którzy pod czujnym okiem ojca nabierają doświadczenia w prowadzeniu biznesu.

Inne produkty w tej kategorii