Logo DE MEHLEM Torebka damska de Mehlem - Klaudia róż pudrowy

Cena:630,00 zł
Koperta wykonana techniką na zakładkę. Wykonana ze skóry licowej metalizowanej w odcieniu różu pudrowego. Wewnątrz wykończona podszewką skórzaną, w kolorze beżu. Model wykonywany jest również na zamówienia w innych kolorach.
 
Wyjątkowa kolekcja inspirowana najnowszymi trendami.
 
Najlepsza jakościowo włoska skóra, zakładki wykonane techniką ręczną.Można ją nosić w dłoni lub na pasku, który jest dopinany.
Możesz być pewna, że wysoka jakość jej wykonania nie umknie wśród tłumu zwykłych kopertówek na sali balowej.
 
Warianty noszenia: w dłoni na branzoletce, oraz na dł. pasku
 
Atuty:
  • funkcjonalność,
  • model wzbogacony nowoczesnymi wykończeniami,
  • stylowa klasyka.
 
Wnętrze torby:
  • w zależności od zamówienia: podszewka bawełniana, tkanina syntetyczna, jedwabna, skórzana,
  • jedna boczna kieszonka zapinana na zamek,
  • pośrodku przegroda zapinana również na zamek.
 
Informacja dodatkowa:
Model torby został stworzony przy udziale Pracowni Projektowej Agaty Białej, z którą Pracownia de Mehlem współpracuje na codzień przy tworzeniu poszczególnych modeli/projektów.
 
Informujemy, że istnieje również możliwość wygrawerowania własnego napisu.
 
Kolor: róż pudrowy
Podszewka: skórzana/beż
Kraj pochodzenia skóry: Włochy
Rodzaj skóry: bydlęca/metalizowana
Wymiary: 29 cm x 17 cm x 4,5cm
 
Pracownia kaletnicza de Mehlem to firma z dużymi tradycjami rodzinnymi przekazywana z pokolenia na pokolenie. W 1912 roku jeden z przodków rodziny uruchamia w Tucholi swój pierwszy sklep z galanterią skórzaną. Od tamtego czasu firma de Mehlem tradycyjnie zajmuje się produkcją wyrobów skórzanych.

W roku 1940 datuje się oficjalne założenie marki de Mehlem. W tym czasie powstaje pierwszy firmowy sklep w Krakowie przy ulicy Grodzkiej. W latach 50-tych park maszynowy zostaje przekazany szkole dla dzieci głuchoniemych. Natomiast produkcja jest realizowana potajemnie ze względu na ówczesny czasy. Później manufaktura zostaje przekształcona w zakład rzemieślniczy.

W kolejnych latach 60-tych zostaje przywrócony pierwotny stan pracowni wraz ze sklepem na ulicy Grodzkiej.

W latach 80-tych pracownia wystawia swoje produkty na targach w Szwajcarii oraz Belgi. Natomiast po upadku „żelaznej kurtyny” przekształca się w mały zakład kaletniczy, który próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Pod koniec lat 90-tych firmę wspierają synowie, którzy pod czujnym okiem ojca nabierają doświadczenia w prowadzeniu biznesu.

Inne produkty w tej kategorii