Logo RONCATO Torba na ramię typu messenger marki Roncato z kolekcji Panama - kolor brązowy

Cena:268,00 zł
Torba na ramię, unisex typu messenger marki Roncato z kolekcji Panama. Torba wykonana jest z wysokiej klasy Nylonu o dużym splocie 840d w połączeniu z elegancką imitacją skóry (PVC). Linia Panama została zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących sobie indywidualny styl i niepowtarzalny design. Wnętrze torby zaprojektowane w sposób niezwykle praktyczny i funkcjonalny.
 
Szczegóły torby:
  • obszerna komora główna zamykana na zamek,
  • wewnątrz komory głównej dwie kieszenie - kieszeń na jednej ze ścian troby, kieszeń na drugiej ze ścian torby na telefon, miejsce na długopisy
  • torba zamykana na klapę zapinaną na magnes,
  • pod klapą kieszeń zapinana na zamek,
  • z tyły torby kieszeń zapinana na zamek,
  • pasek na ramię o regulowanej długości,

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 21 cm x 23 cm x 8 cm (szerokość x wysokość x grubość)
  • Materiał: Nylon 840 d + PVC
  • Gwarancja: 2 lata

Linia Panama z marki Roncato to bardzo elegancka, stylowa a jednocześnie minimalistyczna linia dla osób które cenią sobie funkcjonalność i niepowtarzalny styl.
Linia toreb Panama wykonana jest z Nylonu o dużym splocie w połączeniu z Ecoskórą   co nadaje torbom bardzo wyrafinowanego smak. Wnętrza toreb pasują do ich zewnętrznej kolorystyki i wyposażone są w miejsca na klucze, telefon typu samrtfon, długopis i wizytówki. Większe torby wyposażone są w komory na laptop od 12 do 15,6" oraz tablet do 10'.

Roncato to obecnie jedna z największych firm w branży bagażu podróżnego na świecie. Została założona przeszło 70 lat temu w Italii. Od samego początku zajmowała się produkcją różnego rodzaju toreb i walizek podróżnych oraz teczek. Systematycznie też się rozwijała i osiągała duży wzrost produkcji. W latach 80-tych postawiła na nowe technologie co spowodowało podniesienie jakości produktów. Ważnym okresem było wprowadzenie na rynek toreb i walizek wykonanych z nylonu i poliestru. Firma Roncato zrobiła to jako pierwsza na świecie i dzięki temu zdobyła nowe segmenty sprzedaży na całym świecie. Do teraz ciągle inwestuje w nowe technologie, linie montażowe oraz nowoczesne rozwiązania co pozwala być liderem w swojej branży na świecie.

Inne produkty w tej kategorii