Logo VERUS Teczka skórzana unisex na laptopa do 14" i tablet do 10" marki VERUS kolekcja Business - kolor czarny

Cena:909,09 zł 999,00 zł

Teczka skórzana unisex na laptopa do 14' oraz na tablet do 10' marki Verus z kolekcji business.

Teczka ze skóry dla Pani lub Pana z kolekcji BUSINESS. Jest wyjątkowa nie tylko z racji użytej do jej produkcji skóry, ale również ze względu na bardzo bogatą funkcjonalność. Teczka posiada dwie niezależne komory zamykane na zamek. Jedna z komór jest dedykowana dla notebooka 11”. Dodatkowo w tej komorze znajdują się dwie kieszenie na dokumenty. W teczce możemy również przenosić laptopa 14” wtedy wykorzystujemy jedna z pozostałych kieszeni a kieszeń dedykowana na notebooka 10” przeznaczamy na dokumenty.

Druga komora oprócz dwóch otwartych kieszeni na dokumenty ma dwie kieszenie zamykane na zamek. Teczka posiada bardzo ciekawe metalowe nóżki chroniące ją przed zniszczeniem. Teczkę można również nosić na ramieniu za pomocą przypisanego paska. Teczka jest wykonana ze specjalnej skóry o najwyższych parametrach. Skórę garbowaną metodami naturalnymi z dodatkiem komponentów kwiatowych podano procesowi tłoczenia uzyskując w ten sposób bardzo oryginalną fakturę w kształcie poziomych linii.

Wymiary:

  • 36 x 26 x 7 cm

 
VERUS - polski producent galanterii skórzanej i bagażu podróżnego. Marka Verus powstała na podwalinie marki VIP Collection. Kilkunastoletnia już tradycja w zakresie produkcji galanterii i bagażu gwarantuje modny design, bardzo dobrą jakość produktów, przemyślane rozwiązania techniczne i świetne walory użytkowe produktów marki VERUS.

Inne produkty w tej kategorii